شیشه پاک کن همه کاره قوی خوشبو خوب

صابون گوگرد برای قارچ برای شستشوی انواع شیشه ها کاربرد داشته و به خوبی آن را تمیز می کند و خریداران فراوانی داشته و از این رو بازار خرید و فروش آن بسیار پررونق است.

شرکت ما در کار توزیع و فروش شیشه پاک کن فعالیت دارد و تلاش می کند در جهت تامین رضایت و اعتماد متقاضیان شیشه پاک کن مرغوب را با کمترین قیمت در بازار توزیع کند. بنابراین با مراجعه به مجموعه ما بهترین کیفیت شیشه پاک کن را به دست آورید و با پرداخت هزینه کم سود خود را افزایش دهید.

شیشه پاک کن همه کاره قوی خوشبو خوب

خرید شیشه پاک کن همه کاره

خرید شیشه پاک کن همه کارهمایع دستشویی 4 لیتری صحت برای تمیز کردن شیشه های خودرو یا شیشه ساختمان استفاده می شود و با برندهای گوناگون در بازار به فروش می رسد و کیفیت مختلفی دارد.

بهتر است هنگام خرید شیشه پاک کن همه کاره موارد بیان شده در ادامه این متن را مد نظر داشته باشید:

 • کیفیت شیشه پاک کن مهم ترین نکته در هنگام انتخاب است که باید به خوبی شیشه را تمیز کند و هیچ گونه خراش و ضرری هم به آن نرساند.
 • شیشه پاک کن مرغوب باید قدرت تمیزکنندگی قوی و بالایی داشته باشد و همه لکه و آلودگی ها را از بین ببرد.
 • شیشه پاک کن در انواع مختلف رایحه دار و بدون رایحه تولید می شود و اگر حساسیت دارید، بهتر است از محصول بدون رایحه استفاده کنید.
 • برند و داخلی یا خارجی بودن شیشه پاک کن هم اهمیت داشته و کیفیت آن را تعیین می کند، پس در هنگام خرید به آن هم توجه داشته باشید.
 • نوع بسته بندی و حجم شیشه پاک کن نیز متنوع است که باید بر اساس میزان مصرف شما انتخاب شود.
 • قیمت شیشه پاک کن هم از دیگر نکات مهم در خرید آن است که باید بر اساس برند و کیفیت محصول تعیین شده باشد و اگر می خواهید قیمت این کالا برایتان ارزان‌تر شود، باید از روش های بی واسطه مانند مراجعه مستقیم به فروشگاه های مجازی و کارخانه تولیدی اقدام به سفارش آن نمایید.
 • شیشه پاک کن دارای ترکیبات مختلف است و باید بر اساس کاربرد و سطح مورد نظر انتخاب شود تا کارایی بهتری داشته باشد.

شیشه پاک کن همه کاره تبریز

شیشه پاک کن همه کاره تبریز در تبریز کارخانه های متعددی به ساخت انواع شیشه پاک کن با برندهای مختلف می پردازند که با کیفیت و نرخ مختلف در بازارهای سراسر کشور عرضه می شود. شما می توانید برای خرید و سفارش شیشه پاک کن همه کاره تبریز از روش های گوناگونی اقدام کنید که راحت ترین آن مراجعه به سایت های اینترنتی مانند سایت حاضر است. در این مراکز فروش مجازی تصویر بسته های مختلف شیشه پاک کن به نمایش گذاشته شده است و درباره برند، کیفیت، کاربرد و قیمت آن نیز مطالبی درج شده است تا مشتریان با رفاه بیشتر بتوانند به انتخاب محصول خود بپردازند و آن را قیمت ارزان به دست آورند.

کارخانه های تولیدی شیشه پاک کن در شهر تبریز تلاش می کنند بهترین مواد اولیه را با فرمول های استاندارد ترکیب نموده و محصولی با قدرت تمیزکنندگی فوق العاده روانه بازار کنند و در این راستا از نیروی باتجربه و تجهیزات پیشرفته کمک می گیرند و سپس محصول خود را زیر قیمت بازار به فروش می رسانند. سفارش مستقیم شیشه پاک کن از تولیدکننده هم گزینه مناسبی برای به خرید این محصول است که باعث می شد خیال شما از بابت کیفیت بالا و قیمت مناسب شیشه پاک کن آسوده باشد؛ زیرا با کوتاه بودن دست واسطه‌ها جنس اصل را با کمترین قیمت سفارش خواهید داد.

شیشه پاک کن همه کاره خوب

شیشه پاک کن همه کاره خوب تمیز بودن شیشه ها بخش مهمی از داشتن یک تجربه رانندگی ایمن است. کاهش دید از شیشه‌های جلو و پنجره‌های کثیف می‌تواند خطر تصادف را به‌ ویژه در موقعیت‌های شبانه افزایش دهد و تمیز بودن آنها اهمیت زیادی دارد که معمولا با شیشه شوی خوب پاک می شود. شیشه پاک کن خوب و باکیفیت برای تمیز کردن شیشه‌ها، آینه‌ها و شیشه‌های جلو ماشین طراحی شده است، اما می‌تواند برای تمیز کردن سطوح لعابی، کروم، کاشی، چینی و سایر سطوح سخت نیز استفاده شود. در برخی ز انواع شیشه پاک کن ترکیبات و فرمول قدرتمندی برای حل کردن کثیفی، چربی، شن و کثیفی با استفاده از یک فوم سنگین که به سطوح عمودی می‌چسبد، طراحی شده است.

برخی از انواع شیشه پاک کن قابلیت تمیز کنندگی عالی داشته و به سرعت روی سطح پخش و پاک می شود. این محصول به ویژه در برابر حشرات، شیره درختان، آلودگی های جاده و سیگار و حتی فضولات پرندگان کارایی دارد. این شیشه پاک کن‌ها دارای فرمول حرفه ای است که غیر سمی و بدون آمونیاک بوده و برای استفاده همه شیشه های رنگی کاربرد دارد و فرمول شیمیایی آن حاوی روان کننده ای است که اثر لغزشی آسانی دارد، بدون اینکه هیچ گونه اثری بر جای گذارد، همچنین می تواند دافع گرد و غبار باشد و به تمیزتر و طولانی تر نگه داشتن سطوح شیشه‌ای کمک کند. حتی برندهایی از این محصول مانع از چسبیدن باران، برف، یخ، حشرات و اسپری جاده به شیشه می شود و سطوح را براق و درخشنده می کند.

شیشه پاک کن همه کاره صنعتی

شیشه پاک کن همه کاره صنعتیشیشه پاک کن بیشتر برای تمیز کردن سطوح مختلف در کارخانه ها، مکان های عمومی آلوده و مناطقی که دارای کثیفی یا چربی زیاد است، طراحی شده است. شیشه پاک کن صنعتی pH بالایی دارد و همین امر قدرت پاک کنندگی آن را افزایش می دهد، همچنین حاوی حلال اضافی برای کمک به محو خاک های چرب است و کاهش دهنده گرد و غبار و لکه‌ها بوده و با استفاده از آن دیگر نیازی به تمیز کردن مداوم سطوح نیست. برخی از ترکیباتی که در ساخت شیشه پاک کن صنعتی استفاده می شود شامل موارد زیر است:

 • آمونیاک
 • ایزوپروپیل الکل
 • کلر
 • بوتوکسی اتانول
 • پرکلرو اتیلن
 • مونو اتانول آمین
 • حلال های مختلف

شیشه پاک کن صنعتی مبتنی بر پایه الکل هم عملکرد سریعی داشته، هم به سرعت خشک می شود و بدون بر جای گذاشتن هیچ رگه و خراشی سطوح را درخشان می کند. در هنگام استفاده از شیشه پاک کن صنعتی نکات زیرا را مد نظر قرار دهید:

 1. شیشه پاک کن را دور دسترس کودکان نگه دارید.
 2. شیشه پاک کن نباید با چشم تماس پیدا کند.
 3. هنگام کار با شیشه پاک کن بهتر است از دستکش استفاده کنید.
 4. از کاربرد شیشه پاک کن صنعتی برای سطوح ال سی دی و ال ای دی خودداری کنید.
 5. شیشه پاک کن را دور از نور مستقیم خورشید و در دمای بین 10 تا 40 درجه سانتیگراد نگهداری کنید.